Мешканці Інгульського району віддали шахраям більше 6 тисяч гривень

Правоохоронцями розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст.190 КК України «Шахрайство». Вживаються заходи щодо встановлення та затримання винних осіб, пише ДИКЕ ПОЛЕ.

До Інгульського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернулась 69-річна місцева мешканка. Жінка повідомила, що стала жертвою шахраїв. Як з’ясувалось, на мобільний заявниці зателефонував нібито представник банку для перевірки деяких даних її карткового рахунку. Нічого не підозрюючи, пенсіонерка відповіла на всі запитання телефонного співрозмовника, а через деякий час заявниця отримала смс-повідомлення про зняття із її рахунку грошових коштів у розмірі 1000 гривень.

Ще один мешканець Інгульського району повідомив правоохоронцям, що ще 8 липня він забронював житло на одному із Інтернет сайтів, перерахувавши при цьому завдаток у розмірі 710 гривень. Однак коли чоловік наступного дня зателефонував, аби підтвердити своє замовлення, йому відповіли, що сплати за бронювання номеру не отримували. Чоловік зрозумівши, що його ошукали звернувся по допомогу до поліції.

Потерпів від рук Інтернет – шахраїв ще один 29-річний мешканецьІнгульського району, який намагався придбати автомобіль через веб-сайт. Перерахувавши завдаток у сумі 4800 гривень, чоловік так і не отримав бажаного авто.

Слідчим відділенням розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає накладення штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення та затримання винних осіб.