Ліквідовано чергову пожежу сміття на відкритій території

Черговий раз рятувальникам Миколаївщини доводиться боротися із пожежею сміття на відкритій території біля с. Мішково-Погорілово Мішково-Погорілівської сільської ради Вітовського району. Повідомлення про дану подію надійшло до рятувальників близько 16:50.

За вказаною адресою було направлено чергові караули Державних пожежно-рятувальних частин Центрального, Заводського, Інгульського та Вітовського районів, чергова зміна оперативно-координаційного центру та мобільна група Головного управління ДСНС України у Миколаївській області., повідомляє МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ.

На момент прибуття перших оперативно-рятувальних підрозділів площа горіння досягла значних розмірів. Це сталося через те, що на даній відкритій території вже тривалий час створено несанкціоноване сміттєзвалище і вона сильно захаращена побутовими відходами та висушеною рослинністю.

Для гасіння пожежі задіяно 5 одиниць пожежної техніки і 32 чоловіки особового складу. Координацію дій по ліквідації пожежі здійснює начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко.

Для підвозу води та пересипання ґрунту залучено 1 водовозку комунального підприємства та 1бульдозер приватного підприємства.

На даний час пожежа локалізована на площі, яку вона набула на момент прибуття оперативно-рятувальних підрозділів. Ситуація залишається контрольованою, загрози розповсюдження вогню наразі немає.

Рятувальники Миколаївщини вже неодноразово звертали увагу на те, що на відкритій території в с.Мішково-Погорілово пожежі виникають систематично. В переважній кількості випадків причиною …, деталі пожежі читайте тут.