Кривоозерці взяли участь в «Миколаївському напівмарафоні»

 В суботу, 22 квітня, делегація Кривоозерського району взяла участь у спортивно-розважальному святі «Миколаївський напівмарафон», що проходив в місті Миколаєві під патронатом голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка, повідомляє сайт Криве Озеро Сьогодні з посиланням на Кривоозерську РДА.

В складі делегації були: керівник команди та тренер – Євгеній Мержієвський, вчитель Кривоозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2, вчитель фізичної культури Секретарської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степан Солодун, учні Кривоозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Владислав Тернавський та Олександр Попов.

Степан Солодун виступав під стартовим 581 та долав дистанцію 5 км та показав доволі непоганий результат фінішувавши в першій десятці, адже мав честь бігти з професійними бігунами. Владислав Тернавський та Олександр Попов прийняли участь в забігові на 1 км, вікова категорія 10 -16 років. До речі, Владислав фінішував шостим.

Наші спортсмени – учасники «Миколаївського напівмарафону» отримали іменні сертифікати, а Степан Солодун був також відзначений медаллю. Голова Кривоозерської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко подякував членам команди за те, що гідно представили Кривоозерщину на змаганнях обласного рівня, та висловив сподівання, що проведення таких заходів сприятиме популяризації спорту та здорового способу життя.

Тож делегація з Кривоозерського району, яка мала честь побувати на такій значній  спортивній події, повернулася додому сповнена масою позивних емоцій та приємних вражень.

Джерело:Криве Озеро Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро