Кривоозерці серед переможців обласного конкурсу юних інспекторів руху

Вже давно стало доброю традицією у травні проводити обласний зліт загонів Юних інспекторів руху загальноосвітніх шкіл області, в якому діти до 16 років демонструють свої творчі здібності і знання Правил дорожнього руху. У фіналі змагань зустрілися команди з шести районів області – переможниці зональних етапів, пише сайт Криве Озеро Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.
Урочисте відкриття фестивалю відбулося на головному майданчику миколаївської загальноосвітньої школи №60. Сонячна погода створила святковий настрій і змагання почались.
День змагань виявився особливо насиченим, відпочивати та розслаблятися було ніколи. Програма конкурсу складалася з ряду етапів, що включають в себе як теоретичні іспити, так і практичне застосування знань. Одними з найважливіших етапів конкурсу була здача «іспиту» з теорії Правил дорожнього руху. А от водіння велосипеда, що вимагає філігранної техніки, як правило найцікавіший етап для глядачів і найскладніший для учасників, саме тут розігрується захоплююча боротьба. Але з легкістю і невимушеністю ЮІРівці один за іншим виконали складні фігури «вищого пілотажу» – «змійки», «подвійне коло», «вісімки»… і все це на високій швидкості, з посмішками на обличчях і мінімальною кількістю штрафних балів. Також з цікавістю, діти зображували й учасників «жвавого перехрестя», а капітан команди – юний регулювальник мав якнайшвидше допомогти своїм друзям його проїхати. Але самий видовищний етап конкурсу – звичайно ж, виступи агітбригад. Тут команди проявляють справжню акторську майстерність і неабияке почуття гумору.
Етапи слідували один за іншим і вимагали серйозної концентрації від юних учасників, та діти не забували посміхатись, знайомитись та підтримувати один одного. Але будь-який, навіть найкращий, захід має закінчуватися. А це означає підведення підсумків. І хоча організатори заходів підготували для кожного ЮІРівця цінний подарунок, та оголошення результатів всі очікували з нетерпінням.
За результатами конкурсу команди Миколаївського, Вітовського та Вознесенського районів посіли третє місце; команди Кривоозерського района та міста Миколаєва – розділили друге місце. Лідером же стала команда зі Снігурівської загальноосвітньої школи №4 «Форос», яка і представлятиме Миколаївську область на Всеукраїнському зльоті ЮІР у вересні цього року в м. Одеса.
Голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко привітав команду Кривоозерського району з достойним результатом. «Ваші здібності й наполегливість, почуття відповідальності та ерудиція – це те національне багатство, що є запорукою розвитку та процвітання. Ви довели, що кривоозерці можуть вирішити будь-яку проблему, якщо беруться за справу разом», – наголосив Олексій Володимирович.

Джерело: Криве Озеро Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро