ГУ ДФС у Миколаївській області призначено нового керівника

Виконуючим обов’язки начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області призначено Романа Кріля, пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.

Пріоритетом у своїй діяльності на цій посаді новий керівник визначив подальшу трансформацію ДФС в якісну сервісну службу, яка буде не каральною установою, а партнером для бізнесу.

Також Роман Кріль наголосив, що одним із основних завдань ДФС вважає допомогу місцевим громадам в досягненні фінансової самостійності.

Він підкреслив, що на новій посаді приділятиме пріоритетну увагу стану справ на Миколаївській митниці. «Більше року я очолював Миколаївську митницю ДФС й зумів досягти позитивних результатів. Зокрема, в 2016 році вона перерахувала до державної скарбниці платежів на суму 3,8 мільярдів гривень, що на 15,5% більше, ніж в позаминулому році. В торгових операціях між Україною та Євросоюзом Миколаївська митниця увійшла в ТОП-5 за видачею сертифікатів зразка EUR.1 при експорті вітчизняних товарів до ЄС. Ми запровадили низку інноваційних практик. Зокрема, систему «Єдине вікно», яка заощаджує час та зусилля підприємців, мінімізує їх контакти з державними службовцями, що автоматично знижує корупційні ризики. Як керівник Миколаївської ДФС працюватиму над тим, аби ці досягнення були збережені й розширені. Це важливо ще й тому, що в цьому році половина коштів від перевиконання митних планів піде на ремонт доріг у Миколаївській області й дозволить модернізувати транспортну інфраструктуру», – відзначив Роман Кріль.

Джерело:  Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро