Гастролерам – «домушникам» обрано запобіжні заходи

У вівторок, 16 травня 2017 року, Корабельним районним судом м. Миколаєва задоволено клопотання процесуального керівника та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 128 тис грн та 192 тис грн двом мешканцям м. Одеса, які підозрюються у скоєнні ряду квартирних крадіжок на території міст Миколаєва та Одеси, пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Прокуратуру Миколаївщини.

Нагадаємо, в ніч з 13 на 14 травня завдяки скоординованим та злагодженим діям працівників Миколаївської місцевої прокуратури № 2 та поліції,  на території Корабельного району міста Миколаєва після вчинення чергової квартирної крадіжки зазначені особи були затримані.

Їх дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України, тобто вчинення крадіжки за попередньою змовою групою осіб, поєднаної з проникненням до житла.

Розслідування триває, перевіряється їх  причетність до скоєння схожих злочинів, у тому числі на території інших міст та областей.

Закликаємо громадян бути обачними, аби уникнути багатьох неприємностей. Пропонуємо ряд порад, аби вберегти себе та близьких від небезпеки та не стати жертвою квартирних злодіїв:

1.    Зачиняйте вікна і кватирки, особливо, коли мешкаєте на першому поверсі або у квартирах, розміщених поблизу пожежних драбин, прибудов тощо; поставте на вікна металеві ґрати.
2.    Звертайте увагу на підозрілих відвідувачів у вашому під’їзді. Можете запитати, хто вони і кого шукають. Звернувши на себе увагу, злочинець відмовляється від скоєння злочину. Звертайте увагу на автомобілі, що під’їжджають до під’їздів, адже крадії часто використовують транспорт.
3.    Не впускайте незнайомців у ваше помешкання. Не відчиняйте двері, не з’ясувавши, хто саме до вас прийшов. Обов’язково вимагайте документ, що засвідчує особу. Категорично забороніть дітям у вашу відсутність відчиняти двері незнайомим.
4.    Досить часто квартирні крадіжки здійснюються за «наводкою» знайомих. Тому не поспішайте показувати місця зберігання цінностей, не хваліться прибутками, матеріальними статками.
5.    Коли ви чуєте із сусідніх квартир сторонні звуки (тріск дверей, биття скла, крики), негайно телефонуйте 102: це дозволить своєчасно затримати злочинців, врятувати сусідів, а можливо, й вас.

Джерело: Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро