Фестиваль «Освітянські таланти Братщини»

Кропітка учительська робота… Учителі, окрім повсякденної роботи зі школярами, дослідницької діяльності, виховної роботи, усі вони – талановиті, творчі і мають безліч талантів, пише сайт Братське Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.

Не єдиним навчально-виховним процесом живуть наші освітяни. Весна додала наснаги, ніби відкрила друге дихання, і вчителі Братщини змінили шкільні пенати на підмостки сцени.
При вході до глядачевої зали всі присутні з захопленням переглянули виставку, де були представлені вишивки, вироби з бісеру, різноманітні вироби, створені руками освітян Братщини.
Вправні танцюристи, талановиті співаки, неперевершені актори – ось такі вони, наші вчителі. Можливість розкритися їм надав фестиваль художньої самодіяльності «Освітянські таланти Братщини», проведення якого було ініційовано начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторією Гусаренко та головою районної організації профспілки працівників освіти Наталею Левицькою.

Учасниками творчого випробування стали педагогічні працівники освітніх закладів району, їх концертні номери й склали програму фестивалю.

Зі сцени районного будинку культури учасників фестивалю щиро вітали голова районної державної адміністрації Олена Кузьміна та голова районної ради Тамара Фесько.
Пісні про Україну, матір, кохання, запальні та мелодійні, народні та сучасні; танці; театралізовано-пісенні та літературно-пісенні композиції – все це не залишило байдужим жодного з присутніх в залі, який весь час вибухав бурхливими оплесками.

Усі учасники творчого змагання були відзначені подяками та подарунками від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та районної профспілки працівників освіти.
Фестиваль проводився вперше, мав успіх, тож впевнені – він не буде останнім!

Джерело: Братське Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро