Фермери ледь не повбивали один одного через соняшник

11 вересня 2016 року до поліції Арбузинського району надійшло повідомлення про те, що на території однієї з сільських рад керівники двох агрофірм, не поділивши соняшник, яким було засіяно 40 га землі, намагаються вирішити спірне питання, повідомляє сайт Арбузинка сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області.

На місці події керівництво відділу поліції, спілкуючись із директорами агрофірм, переконало останніх урегулювати свої проблеми виключно у законному руслі, звернувшись до судового органу із відповідними позовами. Отримавши запевнення від фермерів у тому, що вони не будуть порушувати вимоги діючого законодавства, та побачивши, як розходяться по домівках  присутні, близько опівночі правоохоронці поїхали з поля, залишивши на місці наряд патрульної служби для забезпечення охорони громадського порядку. За півгодини до чергової частини надійшло повідомлення від поліцейських, що жаткою травмовано голову одного з фермерських господарств та пошкоджено транспортний засіб останнього.

Як з’ясувалось, потерпілий звернув увагу на те, що комбайн його опонента з невідомих причин повернувся на поле та почав збирати врожай. Чоловік, сівши за кермо автомобіля ВАЗ-2106, також виїхав на лан і намагався транспортним засобом перегородити дорогу жатці. Зі слів комбайнера, саме у цю мить він нібито йшов на розворот та не побачив серед рослин соняшника автомашину, тому й наїхав на транспорт. Одночасно до комбайну підбіг правоохоронець, який намагався привернути увагу комбайнера до перешкоди на його шляху, але водій, не помічаючи людину, мало не збив і його.

Коли громадяни, які ще залишались на полі, побачили, що сталося, то частина людей побігли до пошкодженого транспортного засобу, щоб витягти з нього голову фермерського господарства, а частина – «з’ясовувати стосунки» із комбайнером. Представники формування, які були задіяні для охорони одним із фермерів, намагались не допустити фізичного зіткнення між присутніми, але результатів від їх старань не було. Тоді один із присутніх мешканців району, діставши травматичну зброю, кілька разів здійснив постріли у повітря. Водія легкового автомобілю було доставлено до лікарні із політравмою.

Слідчим відділенням Арбузинського відділення поліції Братського ВП ГУНП в Миколаївській області розпочаті кримінальні провадження. Призначено проведення експертиз, встановлюються обставини та причини скоєння кримінальних правопорушень, вирішується питання про оголошення про підозру та обрання запобіжного заходу.