Двоє чоловіків за зґвалтування неповнолітніх понесуть відповідальність

17-річні мешканки Новобузького та Новоодеського районів Миколаївської області звернулись до поліції за допомогою, вказуючи на скоєння відносно них протиправних дій.

У м. Новий Буг потерпіла звернулась до правоохоронців близько 05:00 год. ранку та розповіла, що один із запрошених на урочисту подію, що відбулась у її родині, мало не зґвалтував її.

Слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.15 «Замах на злочин», ч.3 ст.152 КК України «Зґвалтування», санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років, повідомляє НОВИЙ БУГ СЬОГОДНІ.

28-річного зловмисника було затримано в порядку ст.208 КПК України та оголошено йому про підозру. Згодом, за рішенням суду, відносно підозрюваного було обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Проводяться подальші слідчі дії, призначено проведення експертиз.

До поліції Новоодеського району звернувся представник громади із повідомленням, що майже тиждень тому в одному з сіл скоєно злочин – зґвалтовано 17-річну дівчину.

Слідчим відділенням поліції Новоодеського району розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.152 КК України «Зґвалтування», санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

18-річний хлопець, на якого вказують, як на особу, яка вчинила злочин, не заперечує факт статевих стосунків, але наполягає на тому, що те, що сталось між ним та дівчиною, здійснено з обопільної згоди.

З метою встановлення обставин та реального перебігу подій проводяться слідчі дії, за результатами яких будуть прийняті подальші процесуальні рішення.