Чоловік віддав 34 тис. гривень за неіснуючий автомобіль

До поліції Арбузинського району звернувся 37-річний місцевий мешканець, який повідомив, що, повіривши у байку про виграш автомобіля, став жертвою шахраїв, повідомляє сайт Арбузинка сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області.

Заявник розповів, що декілька днів тому отримав «щасливе» повідомлення про те, що він став випадковим переможцем і тепер йому належить автомобіль «Renault-Megane». У повідомленні також були вказані номери телефонів, куди потрібно звертатися за детальнішою інформацією. Коли потерпілий зателефонував до «організаторів» розіграшу, його співрозмовник розповів про умови отримання виграшного транспортного засобу. І, по-перше, необхідно було переказати один відсоток від вартості виграшу на банківський рахунок «фірми».

Того ж дня заявник перерахував 34 тисячі гривень, але виграшу так і не дочекався. Як зазвичай, телефони «компанії» вже не відповідали.

Слідчим відділенням Арбузинського відділення Братського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Встановлюються особи, причетні до скоєння вказаного злочину.