Баштанський кубок з футболу імені Григорія Лебідя

Традиційно, в с. Лук’янівка відбувся фінал з  футболу на кубок Героя Радянського Союзу Лебідя Григорія Юхимовича колишнього мешканця селища Лук’янівка.

Повідомляє сайт БАШТАНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Баштанської міської ради.

Головний приз турніру виборювали 2 футбольні команди: Булгаково Баштанської міської ради ОТГ та команда Лук’янівської сільської ради Баштанського району.

Учасників свята привітали та побажали міцного здоров’я, гарних спортивних результатів, оптимізму та перемоги виконувач функцій і повноважень голови Баштанської райдержадміністрації Славінський О.Д., заступник голови районої ради Єрешко М.М., міський голова Рубський І.В., депутат міської ради Онищук В.І. голова волонтерської організації Атаманчук І.П.

Характер, командний дух, жага до перемоги були в цій грі, у кожній ігровій ситуації. Забитий гол команди супроводжувався хвилею позитивних емоцій, причому не лише гравців, а й тренерів, уболівальників. У безкомпромісний боротьбі перемогли футболісти з Баштанської міської ради ОТГ з мінімальним рахунком 1:0.

Також відбулась гра між школярами Лук’янівської ЗОШ та ветеранами міської та сільської ради гра закінчилась з рахунком 3:1 перемогу здобули ветерани.

По закінченню турніру команди отримали кубки за перше та друге місце.

Джерело: БАШТАНКА СЬОГОДНІ