Баштанщина відзначила День перемоги над нацизмом у Європі

9 травня в Баштанці відбулася святкова хода до Пагорба Слави, присвячена 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з покладанням квітів до Вічного вогню та пам’ятних знаків. Сотні баштанців цього дня пройшлися центральною вулицею міста. На чолі колони учасники АТО пронесли Державний Прапор України, пише сайт Баштанка Сьогодні з посиланням на Баштанську РДА.

Представники районної та міської влади, учасники АТО, народний депутат України Андрій Вадатурський та депутат обласної ради Геннадій Рубський привітали ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни та всіх учасників заходу зі святом.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів українців, які загинули у Другій світовій війні 1939-45 років: на її фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах – наголосив у своєму виступі Олександр Славінський, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації. – 9 травня, День Перемоги, завжди буде червоним, як ці маки, що символізують пам’ять про всіх загиблих. Держава і народ тільки тоді мають майбутнє, коли вони спроможні надійно себе боронити.

Це – висновок з усієї нашої історії. Сьогодні військовослужбовці, які захищають східні кордони України, своєю сумлінною службою та відданістю Україні примножать славу своїх старших товаришів і своїх предків. Щохвилини та щомиті вони готові захистити наші родини, батьків і матерів, братів та сестер, рідні міста та села, захистити нашу з вами Україну. Вони гідні спадкоємці героїв Другої світової війни! Ви прийняли цей виклик долі й гідно захищаєте свою країну, суверенітет та територіальну цілісність держави, її незалежність. І, пам’ятаючи подвиг, наших ветеранів, які визволили Україну 72 роки тому, ми покажемо: ми перемогли окупантів тоді, переможемо і тепер, зазначив Олександр Дмитрович.

Після урочистої ходи у територіальному центрі соціального обслуговування населення «Калина» пройшло вшанування ветеранів-фронтовиків, а також  спортивні змагання на стадіоні «Колос».

Джерело: Баштанка Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро