Продаючи телефон молодик став жертвою шахрая

Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження.

До поліції звернувся мешканець Центрального району. Молодий чоловік заявив, що став жертвою шахрая. На відомому Інтернет сайті купівлі-продажу він розмістив оголошення про продаж мобільного телефону. З ним зв’язавсята зустрівся потенційний покупець.

Оглянувши телефон, він сказав, що хоче купити його, розплатився та попросив ще раз порахувати гроші. Зробивши це, продавець виявив нестачу певної суми. Подумавши, чоловік повернув йому мобільний та сказав, що невдовзі підвезе необхідну суму, але так і не передзвонив.

Прийшовши додому, заявник витягнув телефон із коробки та виявив, що перед ним, так би мовити, дешева копія оригіналу і зрозумів, щопсевдопокупець просто підмінив мобільний. Сума нанесеного йому збитку склала 15000 гривень.

Слідчим відділенням Центрального відділу поліції за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 КК України, санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Правоохоронці встановлюють особу зловмисника та приймають заходи щодо його розшуку.

 

Центральний відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області